Ładowanie

AMP HOME

Architektura Nieruchomości

Welcome

AMP HOME

Home / Nieruchomości

Nieruchomości

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi nieruchomości w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Polski południowo-wschodniej. Gwarantujemy elastyczność w podejściu do klienta przy pośrednictwie w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie domów, mieszkań, gruntów, lokali użytkowych, nieruchomości inwestycyjnych i komercyjnych. Oferujemy stałą i fachową opiekę podczas całego procesu inwestycyjnego. Posiadamy szeroką bazę ofert nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert na www.enterhome.pl

Zakres usług nieruchomościowych:

– Poszukiwanie nieruchomości według kryteriów podanych przez klienta;

– Doradztwo w zakupie-sprzedaży nieruchomości;

– Ekspozycja nieruchomości poprzez wszystkie cenione na rynku kanały marketingowe;

– Pomoc przy kompletowaniu wymaganej dokumentacji oraz dokonywanie analizy i weryfikacji stanu prawnego pod kątem własności,zadłużenia, obciążeń hipotecznych, zameldowania, kredytowania itp.;

– Wycena wartości nieruchomości;

– Inwentaryzacje nieruchomości, wznowienia granic-punktów, podziały geodezyjne nieruchomości gruntowych i budynkowych;

– Zorganizowanie przedwstępnej umowy cywilnej;

– Pomoc w uzyskiwaniu środków finansowych, w tym kredytów bankowych, na realizację inwestycji;

– Zorganizowanie umowy przyrzeczonej w kancelarii notarialnej;

– Sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego;

– Pomoc w zawarciu umów z dostawcami mediów;

Aktualnie mamy do zaoferowania następujące oferty:

/więcej informacji na na facebook oraz na www.enterhome.pl /

DOM W KRAKOWIE-PROKOCIMIU

Przedmiotem sprzedaży jest kameralny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 159,90m2, położony w okolicy ul. Bieżanowskiej i ul. Wielickiej w Krakowie-Prokocimiu. Dom usytuowany na działce o powierzchni 8,14 ara /814m2/. Na parterze domu znajduje się przestronny i słoneczny salon z kominkiem /44m2/, pokój mogący spełniać funkcję gabinetu /16m2/, kuchnia z oknem /9m2/, łazienka z prysznicem i toaletą /3m2/, duży hall /13m2/ i wiatrołap /3m2/. Na użytkowym poddaszu znajduje się sypialnia z garderobą /23m2/, dwa pokoje /każdy po 13m2/, łazienka z wanną, prysznicem i toaletą /10m2/oraz hall /8m2/. Dom posiada piwnicę o powierzchni 25m2 oraz dwa zewnętrzne schowki /pod wejściem i pod schodami/. Budynek całkowicie przebudowany w 2002 roku. Podczas remontu wymieniono wszystkie instalacje wewnętrzne /elektryczną, wodno-kanalizacyjną, c.o./. Ogrzewanie gazowe, piec 2-biegowy. Z kominka w salonie ciepło jest rozprowadzane na piętro domu. W 2012 roku doprowadzono nową miejską instalację gazową i wodną. Zamontowane drzwi antywłamaniowe i wideodomofon. Wszystkie media indywidualnie opomiarowane. Na sprzedawanej działce znajduje się również wolnostojący garaż z poddaszem i pomieszczenie gospodarczym oraz wiatą na drewno. Kształt działki prostokątny o lekkim nachyleniu w kierunku północnym. Wymiary: szerokość od frontu ok. 14m oraz długość ok. 25m. Ogród zagospodarowany roślinami, krzewami i drzewami ozdobnymi. Możliwość wykorzystania własnej studni do podlewania. Ogrodzenie drewniane i brama wjazdowa wykonane zostały w 2012 roku. Dojazd drogą asfaltową. Bardzo dobra lokalizacja – spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych, bliskość rozległych terenów rekreacyjnych – Zalew Bagry i Park Jerzmanowskich, okolica z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową oraz infrastrukturą miejską /szkoła, autobusowa i tramwajowa komunikacja miejska/. Dogodny dojazd do centrum miasta.

Cena sprzedaży wynosi 895 000 zł /dom wraz z działką/. Cena do negocjacji.

DSC_1146

WOLNOSTOJĄCY DOM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI KRAKÓW-PRZEGORZAŁY

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 250,8m2 położony w okolicy ulicy Księcia Józefa w Krakowie. Dom usytuowany na działce o powierzchni 7,06 arów /706m2/. Bardzo dobra lokalizacja – spokojne sąsiedztwo, bliskość rozległych terenów rekreacyjnych, z salonu widok na Las Wolski i Zamek w Przegorzałach. Okolica z rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową oraz infrastrukturą miejską. Dogodny dojazd do centrum miasta oraz połączenia z autostradą A4 i lotniskiem w Balicach. Idealne miejsce zarówno dla osób pracujących w mieście, jak i tych zmuszonych do częstych wyjazdów. Działki w bezpośrednim sąsiedztwie przeznaczone są w Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zieleń parkową. Budynek wybudowany w 2013 roku. Stan wykończenia – surowy zamknięty. Dach pokryty dachówką ceramiczną Brass w kolorze grafitowym. Zamontowano drewnianą stolarkę okienną oraz zewnętrzne żaluzje antywłamaniowe. W  budynku wykonano instalację elektryczną, odkurzacz centralny, położono instalację pod monitoring i pod klimatyzator. Położone zostało również okablowanie pod panel sterowania automatycznego /przez internet będzie można włączać ogrzewanie w domu, połączyć się z kamerami umieszczonymi na zewnątrz domu i jedną skierowaną na pokój dzienny/. Wykonano tynki wewnętrzne i ocieplenie dachu. Obecnie montowane jest ogrzewanie podłogowe oraz wylewane są wylewki na podłogach. W następnym etapie będą wykonywane elewacje zewnętrzne wykończone tynkiem silikatowo-silikonowym z elementami okładziny kamiennej i drewnianej oraz zbudowane zostanie ogrodzenie w postaci muru tynkowanego z drewnianymi przęsłami wokół domu. Instalacja wodno – kanalizacyjna i c.o. jest w trakcie realizacji. Woda i kanalizacja miejska. Ogrzewanie gazowe. Teren wyplantowany. Dojazd drogą utwardzoną. Na parterze domu zaplanowano gabinet /ok. 9m2/, przestronny salon z kominkiem i dużymi przeszkleniami wychodzący na jeden większy taras oraz dwa mniejsze, połączony z kuchnią i jadalnią o łącznej powierzchni 48m2, garderobę /ok. 4m2/ i łazienkę /ok. 4m2/. Na użytkowym poddaszu o łącznej powierzchni 85m2, znajdują się cztery pokoje oraz dwie łazienki. W piwnicy o powierzchni 80m2, przygotowano miejsce na kino domowe, barek, saunę z łazienką, pokój fitness, piwniczkę na wino oraz kotłownię z pralnią. Dom zostanie kompleksowo wykończony przy użyciu najlepszych wysokogatunkowych materiałów. W związku z postępującymi pracami wykończeniowymi cena sprzedaży nieruchomości będzie ulegać zmianie.

Cena sprzedaży wynosi 1 040 000 zł /dom wraz z działką/.

W tej samej lokalizacji do sprzedaży drugi taki sam dom wolnostojący o powierzchni użytkowej min. większej /251,5m2/, usytuowany na nieco większej działce o powierzchni 6,15 arów /615m2/.

Cena sprzedaży wynosi 990 000 zł /dom wraz z działką/.

Foto1

LOKAL UŻYTKOWY W KRAKOWIE /STARE MIASTO/

Do sprzedaży ekskluzywny lokal użytkowy o powierzchni 58m2, zlokalizowany przy ul. Długiej w Krakowie. Wejście do lokalu z dziedzińca odremontowanej kamienicy. Nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia /50m2/ oraz pomieszczenia socjalnego /8m2/. Oddzielna łazienka z wc. Stan lokalu bardzo dobry. Dostępny internet oraz telefon. Lokal ma świetną lokalizację. Jest położony przy ruchliwej ulicy, o dużym natężeniu ruchu pieszego. Blisko komunikacja miejska. Gwarantowany stały dochód. Lokal jest obecnie wynajmowany.

Cena sprzedaży wynosi 615 000 zł.

PICT1010

DOM W KOCMYRZOWIE-LUBORZYCY

Do sprzedaży dom wolnostojący z oddzielnym, dwustanowiskowym garażem o łącznej powierzchni  użytkowej ok. 340m2 położony w Kocmyrzowie – Luborzycy, na północny–wschód od Krakowa. Dom położony na regularnej, lekko pochyłej działce o powierzchni 21 arów /2100m2/. Budynek wybudowany w latach 90-tych, według indywidualnego projektu  w technologii thermomur o bardzo dobrych parametrach termoizolacyjnych. Dach pokryty dachówką ceramiczną w kolorze czarnym. Stolarka okienna PVC /kolor biały/ do wstawienia /w cenie domu/. Stan budynku można określić jako surowy otwarty. Do budynku jest doprowadzony prąd. Wykonać należy przyłącze wodne i gazowe oraz wybudować szambo. Teren nie ogrodzony. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do gminnej asfaltowej drogi. Dom położony w spokojnej okolicy. Budynek bardzo przestronny, składa się z wielu pomieszczeń umożliwiających ciekawą aranżację wnętrz, z bardzo ładnym widokiem na zewnątrz. Wejście do budynku od strony południowej z poziomu terenu. Parter można podzielić na dwie części. Jedną stanowi otwarta przestrzeń /strefa dzienna/ w skład której wchodzi min. 2-częściowy salon z jadalnią /ok. 50m2/, oddzielna kuchnia /ok. 9m2/ wejście na antresolę /ok. 12m2/ oraz bezpośrednie wyjście na ogród /od strony południowej/. W drugiej części mieści się duże pomieszczenie /ok. 34m2/ do indywidualnego zagospodarowania /pokój fitness, pracownia hobbystyczna, działalność gospodarcza/ oraz drugie mniejsze /ok. 9m2/ jako pomieszczenie techniczne. Obok 2-stanowiskowy garaż /ok. 49m2/ z dwoma dodatkowymi pomieszczeniami /każde po ok. 9m2/ zaplanowane jako kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze. Piętro stanowi powierzchnia ok. 98m2. W jej skład wchodzi sypialnia z łazienką /łącznie ok. 22m2/, dwa mniejsze pokoje /każdy odpowiednio 11m2 i 12m2/. Pozostała powierzchnia to jakieś 54m2 do własnego zaaranżowania. W pierwotnym założeniu miał to być pokój gościnny oraz łazienka z pralnią, wc, komunikacjna. Dodatkowo na piętrze znajduje się taras nad garażem /ok.84m2/ oraz balkon /ok. 8m2/ od strony południowej. Dodatkową powierzchnię do zaadoptowania stanowi część na poddaszu /ok. 31m2/ z wyjściem na strych /ok. 150m2 – liczone po powierzchni podłogi/. Sprzedawany teren jest oznaczony jako MN1 (tereny zabudowy mieszkaniowej). Podstawowe przeznaczenie to budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Natomiast przeznaczenie dopuszczalne to: zabudowa rekreacyjna, pomieszczenia usługowe zlokalizowane w budynkach mieszkalnych /w zakresie handlu detalicznego, nieuciążliwego rzemiosła, gastronomii, rekreacji/, pomocnicze obiekty gospodarcze i garaże.

Cena sprzedaży wynosi 600 000 zł /dom wraz z działką/.

DSC_1271

DSC_1238

ZESPÓŁ 4 BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W RZĄSCE, GM. ZABIERZÓW

Do sprzedaży projekt inwestycyjny „Osiedle Słoneczne” – cztery budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Rząska, gm. Zabierzów. Pozwolenie na budowę jest w końcowej fazie procedowania. Inwestycja zlokalizowana jest na dwóch działkach o numerach 204/5 i 204/6 o łącznej powierzchni 1359m2 /13,59ara/. Teren inwestycji zaopatrzony jest w przyłącza: energetyczne, wodociągowe, gazowe i kanalizację. Dojazd drogą lokalną, utwardzoną, również podjazdy do posesji zaprojektowano jako utwardzone częściowo w systemie dróg zielonych w postaci geokraty, częściowo wykończone kostką brukową. Teren inwestycji, zgodnie z projektem, zostanie ogrodzony z bramą wjazdową otwieraną automatycznie. Każdy budynek o powierzchni około 180m2. Parter został podzielony na dwie części, strefę dzienną z wejściem, salonem z kominkiem połączonym z kuchnią i jadalnią oraz wyjściem na taras i teren zielony oraz część komunikacyjno-gospodarczą z klatką schodową, wc, kotłownią oraz 2-stanowiskowym garażem. Łączna powierzchnia parteru to 102,86m2. Piętro to trzy sypialnie, w tym główna z garderobą, dwie łazienki, komunikacja oraz taras w postaci bardzo atrakcyjnego dachu zielonego, częściowo zadaszonego pergolą. Wyjście na taras z dwóch sypialni oraz trzecie z korytarza. Łączna powierzchnia piętra – 77,83m2. Podstawowe parametry poszczególnych budynków to około 5,0m szerokości na około 22,0m długości, w świetle ścian /wewnątrz budynku/. Wysokość kondygnacji to odpowiednio parter – 2,8m za wyjątkiem części garażu – 2,4m /pod tarasem/, piętro – 2,6m. Wysokość budynków nie przekracza 9m. Budynki zaprojektowane w technologii tradycyjnej, murowane z pustaków ceramicznych Porotherm, ocieplone wełna mineralną. Budynki wykończone tynkiem cienkowarstwowym w kolorystyce biało-szaro-grafitowej. Dach pokryty dachówką cementową w kolorze grafitowym. Wszystkie obróbki blacharskie w kolorze dopasowanym do dachu. Balustrady ze stali nierdzewnej. Stolarka zarówno okienna jak i drzwiowa drewniana o współczynniku przenikania ciepła 1,1W/m2K/, bramy garażowe segmentowe, ocieplane z napędem elektrycznym otwierane na pilota.

Cena działki z projektem oraz pozwoleniem na budowę wynosi 370 000 zł.

słoneczna

DZIAŁKA INWESTYCYJNA W MŁYNACH, WOJ, PODKARPACKIE

Do sprzedaży działki inwestycyjne położone w Młynach, gm. Radymno, woj. podkarpackie. W wyniku zakończonego procesu zniesienia współwłasności, zaistniała możliwość kupna dwóch nowo wydzielonych geodezyjnie i sąsiadujących ze sobą działek. Każda z działek ma powierzchnię 2,0433 ha /20433m2/. Działki znajdują się 2 km od granicy polsko-ukraińskiej i przejścia granicznego Korczowa – Krakowiec. W bliskiej odległości strefa Wolnego Obszaru Celnego oraz strefa ruchu bezwizowego z Ukrainą. Oferowana nieruchomość jest położona w pobliżu węzła komunikacyjnego autostrady A4 „Węzeł Korczowa”. Węzeł jest planowany jako obowiązkowy zjazd z A4 i wjazd na trasę nr 4 /E-40/ na przejście graniczne Korczowa dla samochodów ciężarowych. Ponadto „Węzeł Korczowa” umożliwi podróżującym, którzy nie chcą podróżować płatną autostradą na korzystanie z drogi alternatywnej (nie płatnej), jaką jest droga krajowa nr 4. Sprzedawane działki graniczą z rozpoczętą budową projektu inwestycyjnego East A4 Logistic Park. Dla obszaru obejmującego oferowane nieruchomości został uchwalony i obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego „D-Młyny” z dnia 29.04.2011r. Sprzedawane działki są oznaczone symbolem U/P2 (tereny zabudowy usługowej, produkcji, składów i magazynów). Daje to wskazanie na kierunek inwestowania – stworzenie bazy logistycznej (przeładunki, magazyny wysokiego składowania, obiekty handlowo-usługowe), składy paliwa, spalarnie, sortownie oraz przetwórstwo. Na tych terenach nowy MPZP „D–Młyny” dopuszcza również: usługi użyteczności publicznej i komercyjnej, w szczególności: handlu, gastronomii, hotelarstwa, obsługi komunikacji  i ruchu turystycznego, obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej 2000m2, uzupełnienie zagospodarowania małą architekturą, zbiornikami wodnymi, komunikacją wewnętrzną, miejscami postojowymi i parkingami.

Istnieje możliwość zakupu ww. działek w nowej formule inwestycyjnej. Właściciele, chcąc zwiększyć potencjał sprzedawanych nieruchomości, są gotowi pomóc w uzyskaniu dofinansowania, z Funduszy Unijnych, projektu inwestycyjnego potencjalnego kupującego. Na terenie Podkarpacia można otrzymać z dotacji, 70% zaplanowanych kosztów inwestycji na zaplanowane prace.

Cena działek to 1 500.000,00 złotych /netto/. Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Dodatkowo w celu powiększenia powierzchni, oferowanych działek, można dokonać zakupu dodatkowych 2,0434 ha. Łączna powierzchnia wszystkich działek wyniesie wtedy 6,13 ha.

Łączna cena sprzedaży wszystkich działek /6,13 ha/ wynosi 3.600.000,00 zł /netto/.

2011-10-28 12;23;56

KAMERALNA DZIAŁKA BUDOWLANA NIEDŹWIEDŹ, GM. SŁOMNIKI, WOJ. MAŁOPOLSKIE

Do sprzedaży kameralna działka budowlana o powierzchni 12,03 ar (1203 m2) położona w miejscowości Niedźwiedź, gm. Słomniki, woj. małopolskie. Działka znajduje się w odległości 25 km od Krakowa. Działka prostokątna o lekkim nachyleniu w kierunku północnym. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego południowej części gminy Słomniki, działka w całości znajduje się w terenach zabudowy mieszkaniowej – jednorodzinnej i zagrodowej /MNR/. Dojazd drogą asfaltową. Przy sprzedaży działki zostanie ustanowiona służebność dojazdu do drogi publicznej lub sprzedaż udziału w prawie do gruntu stanowiącego drogę wewnętrzną. Prąd i woda doprowadzone do działki. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się nowo wybudowany piętrowy domek letniskowy. Z działki rozpościerają się z piękne widoki na okolicę.

Cena sprzedaży działki – 98 000 zł.

1

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W ZAWOI, WOJ. MAŁOPOLSKIE

Do sprzedaży dochodowy pensjonat wypoczynkowo-szkoleniowy wybudowany w 1928 roku. Usytuowany w Zawoi pod Babią Górą /Beskid Zachodni/, nad urokliwym potokiem Jaworzynka. Willa położona na działce o powierzchni 4100m2 /41ar/. Nieruchomość znajduje się około 80 km od granic Krakowa w kierunku południowym. Dobrze prezentująca się willa, kompleksowo wyposażona, została wyremontowana w 2009 roku. Budynek drewniany został ocieplony styropianem i wykończony tynkiem akrylowym, wymieniono wszystkie okna i drzwi, instalację wodną i c.o. Na parterze znajduje się duży hol, restauracja, sala konferencyjna z kominkiem, dwa studia 2 pokojowe, biuro, sanitariaty, kuchnia z częściowo podgrzewaną podłogą i magazyny. Na I i II piętrze znajdują się przytulnie urządzone 2, 3, 4-osobowe pokoje oraz rodzinne pokoje typu studio. Każdy pokój ma własną łazienkę oraz standardowe wyposażenie. Na korytarzach czujniki dymowe z atestem oraz wybudowana nowa droga przeciwpożarowa. W cenie zakupu znajduje się również drugi budynek o powierzchni około 300m2, w którym znajdują się dwie sale, kuchnia z magazynami, przygotowalnia, warsztat oraz dwie sale w suterenie. Teren ogrodzony, od frontu przylega do głównej drogi asfaltowej. Przed budynkiem willi znajduje się duży ogród, plac zabaw, grill oraz letni basen. Za ogrodzeniem park linowy oraz zejście do Jaworzynki. Możliwość wybudowania małej elektrowni wodnej. Nie ma zagrożenia powodziowego oraz osunięć gruntu. Wszystkie media podłączone – c.o. /własna kotłownia z piecem zasypowym bez podajnika na węgiel, drewno lub odpady drewniane/, woda /dwa własne źródła z systemem likwidacji bakterii/, prąd, kanalizacja /własne szambo lub możliwość podłączenia do wodociągu przy drodze/, gaz /butla/, bojlery /2 szt./ z instalacją do podłączenia solarów zewnętrznych, instalacja telefoniczna, telewizyjna i internetowa, monitoring zewnętrzny /możliwość transmisji obrazu do dowolnego miejsca w Polsce/ i wewnętrzny /korytarze/. Odpowiednia ilość miejsc parkingowych oraz duża ekspozycja obiektu gwarantują zainteresowanie wśród turystów zwiedzających rejon Beskidów /szlaki turystyczne po Babiogórskim Parku Narodowym/. W pobliżu Karczma Styrnol, Koliba i Zbójnicka oraz stacja narciarska z wyciągiem krzesełkowym Mosorny Groń /1,5km/ z koleją linową oraz 9 innych wyciągów. Wokół rozpościera się piękny widok na pasmo górskie, lasy i potok.

Cena sprzedaży wynosi 2 500 000 zł /pensjonat wraz z działką/.